Soutěž o LED sprchy Pravidla soutěží Archiv soutěží + výherci
Pozvánka na akci Ochrana přírody
Očkování
Objednávka letenek on-line Dárek za objednávku letenky
Kontakt a redaktoři Nabídka spolupráce Reklama

Podmínky a služby

Naše obchodní podmínky – kompletní nabídka podmínek pro vložení ubytovacího zařízení a ceník.

   Cena prezentace je stanovena na dobu 2 let ve výši 650 Kč,– V ceně je vytvoření kompletní prezentace s grafikou (min. 4 fotografie objektu), obsáhlým popisem a odkazem na Vás. (adresa, www, e-mail, telefon, lokalizace na mapě). V ceně je i prezentace zařízení pomocí odkazů z našeho webu cestopisy.net, kde je vysoká návštěvnost a uživatelé zajímající se o cestování.

Co udělat v případě zájmu:

   V případě zájmu odešlete na kontaktni e-mail popis zařízení v podobném stylu a formátu ostatních ubytovatelů na našem webu, spolu s minimálně čtyřmi digitálními fotografiemi. Poté budete v nejbližších dnech upozorněni na vytvoření prezentace na ubytovatel.net. Pak stačí zaplatit vystavenou fakturu na účet e-banky ve výši 650 Kč,– / 2 roky prezentace.

Ostatní služby:

   Pokud by jste měli zájem o vytvoření Vašich profesionálních stránek (hotelu, penzionu či chalupy) ještě mimo databázi na ubytovatel.net, je možné si podmínky domluvit. Možno vytvořit libovolnou doménu s líbivou grafikou a vlastní administrací. Lze také nafotografovat objekt naším profesionálním fotografem. Mimo tyto služby si lze nechat od nás graficky navrhnout a realizovat např. katalogy, či podobné reprezentační materiály. Reference realizovaných prací naleznete na www.vseumel.eu/veit

Napsal , tisk

E-Shop s průvodci a cestopisy